Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber 741 PB X A50 |
skladem
|
2 997 Kč | |
| 2 |
|
Faber TWEET EG8 BK A80 |
ihned k expedici
|
12 321 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA PLUS HCS X A52 (305.0602.049) |
skladem
|
6 948 Kč |
Celkem 506 produktů
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 63 LT W
ihned k expedici
4 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Klasický odsavač par
Whirlpool WCN 65 FLX
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Candy CCC 60BA/1 + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 423 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 630 W
ihned k expedici
1 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 127 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 146 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CCE 116/1X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 305 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT 625/2W + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
1 599 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 661 X
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CTS6CEX + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
AEG Mastery DPE5660M
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Šedá |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCT3 64 FLB X
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 690 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 51.4 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Vestavný odsavač par
Candy CPY5MBG
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 198 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 651 X
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 135 - 90 cm
ihned k expedici
1 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HBVS985TX
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 218 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 541 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit LFV619K
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 380 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326FB
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 410 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CCC 60GH
ihned k expedici
3 941 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 402 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHBS 62F LT K/1
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA S IX/A/52
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 761 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 428 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište