Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber 741 PLUS PB X A60 |
skladem
|
3 231 Kč | |
| 2 |
|
Faber 741 PLUS PB W A50 |
skladem
|
2 583 Kč | |
| 3 |
|
Faber FLEXA HIP NG AM/X A60 |
skladem
|
3 771 Kč |
Celkem 506 produktů
Ostrůvkový odsavač par
Faber CYLINDRA ISOLA GLOSS PLUS EV8 WH A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
27 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 77 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 870 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 28.6 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA BK MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 158 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber HEAVEN 2.0 X KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
27 252 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 62.5 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
27 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 77 cm |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Faber VRT BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 543 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO GLASS SMART ISOLA X/BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
19 926 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber LUX 3.0 EVO BK MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 528 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber Heaven 2.0 X A90 RB bez motoru
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 437 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | - |
Klasický odsavač par
Faber 2740 PB SRM W A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
3 708 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 142 90x90 cm
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 NB
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT6130/3X
ihned k expedici
2 290 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 329 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 IX
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Candy CBG 640/2X
ihned k expedici
3 690 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 62F LT SK
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT 625/2X/1 + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 82F LT K
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 79.8 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/hod. |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 X
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Candy CSD76MX
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište