Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 630 X |
skladem
|
1 748 Kč | |
| 2 |
|
Elica VERVE WH/F/60 |
skladem
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Concept OPP2060bc |
skladem
|
2 699 Kč |
Celkem 484 produktů
Ostrůvkový odsavač par
Mora OO 963 X
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 694 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HC X A70
skladem
4 626 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8P WH MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 626 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica CIRCUS IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 841 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8 BK MATT KL A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 626 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 36.5 cm |
| Výkon odsávání: | 635 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI7060bc BLACK
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
9 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 635 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3660
Záruka 3 roky
skladem
3 599 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY S40 BLIX/ A/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL CRBR/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Stropní odsavač par
Elica CLOUD SEVEN IX/F/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
26 541 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 652 GB1
skladem
2 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 350 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHY-S WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 161 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica HAIKU BL/A/32
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
30 321 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 32 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA LIGHT BL MAT/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 921 Kč
| Energetická třída: | A |
Stropní odsavač par
Faber HEAVEN DUAL LIGHT X FLAT KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
skladem
38 412 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG AM/X A90
Doprava zdarma
skladem
9 882 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH62E4BG
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG 7000 SilenceTech NDC7791SB
Doprava zdarma
skladem
28 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Vestavný odsavač par
Gorenje BHI633EX
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 660 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HC BK A70 305.0751.362
skladem
4 710 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
