Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Elica VERVE LUX IX/ F/ 60 |
skladem
|
1 971 Kč | |
| 2 |
|
Mora OP 640 S |
skladem
|
2 490 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 642 W |
skladem
|
2 990 Kč |
Celkem 484 produktů
Odsavač par pro zabudování do pracovní desky
Whirlpool WDO 93F B K
Doprava zdarma
skladem
29 592 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 500 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 632 X
skladem
1 937 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Ostrůvkový odsavač par
Electrolux Intuit KFIB19X
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
28 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STEELMAX EV8 WH/X A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 660 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE PRO ISLAND WH/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 621 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA PREMIUM BK MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Siemens LC91KWW60
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
33 236 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 89 cm |
| Výkon odsávání: | 525 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LESSENZA BL/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 061 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 371 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica PANDORA BL/ F/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
37 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová, stříbrná |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/90
Záruka 5 let
skladem
3 861 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN PLUS IXGL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 691 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica LANE GR/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 590 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STILL BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica EMERALD WH/A/60 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber RANCH WH A90 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 110 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 BK MATT A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 986 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber RANCH ANGOLO WH A100 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 484 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavný odsavač par
Gorenje BHI631AS
skladem
4 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52.4 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
