Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Elica VERVE IX/F/60 |
skladem
|
1 791 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WHVP 82F LT K |
ihned k expedici
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 531 W |
skladem
|
1 926 Kč |
Celkem 484 produktů
Komínový odsavač par
Electrolux LFV416K
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Electrolux Hob2Hood LFV419K
Doprava zdarma
skladem
15 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK3590ss
Záruka 3 roky
skladem
3 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 537 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHCN 64 F LM X/1
Doprava zdarma
skladem
5 605 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA TOUCH X/BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 965 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ACUTA BL/F/100
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 625 m3/hod. |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JUNO BL/ F/ 50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 221 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BL MAT/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Vestavný odsavač par
Bosch DHL575C
Doprava zdarma
skladem
13 272 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica IX/A/90 FLAT GLASS
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 841 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BL MAT/A/90 GFB
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 890 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 35 GRIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 171 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 645 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BLIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 590 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STILL WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHIRE BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA ZERO DRIP LITE BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 902 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS WH A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 958 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG ECO BK A60 315.0751.363
Doprava zdarma
skladem
5 510 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber GLAM LIGHT ZERO DRIP SAND A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 PREMIUM BK MATT A52 KL (305.0658.608)
Doprava zdarma
skladem
19 251 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
