Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Candy CBT6130/3X |
ihned k expedici
|
2 290 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool AKR 749/1 IX |
ihned k expedici
|
3 990 Kč | |
| 3 |
|
Candy CFT610/5X/1 |
skladem
|
1 490 Kč |
Celkem 506 produktů
Komínový odsavač par
Electrolux Electrolux Intuit EFC226V
Doprava zdarma
skladem
11 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Smetanová |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit KFVB19K
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
23 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 89.8 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y
Doprava zdarma
skladem
39 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Odsavač do pracovní desky
Faber FABULA PLUS EV8 BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
34 335 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 61.5 cm |
| Výkon odsávání: | 630 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber FLEXA LUX GLASS NG BK A60
Záruka 5 let
skladem
4 941 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG BK A50
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HC X A70
skladem
4 626 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA PREMIUM BK MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY S40 BLIX/ A/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY LX WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica L'ESSENZA BL/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 061 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JOY ISLAND WHIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
25 101 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica EMERALD WH/A/60 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL CRBR/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 551 Kč
| Energetická třída: | D |
Výsuvný odsavač par
Elica LEVER IX/A/56
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 421 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 56 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber BEAT TITANIUM MATT F45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber FABULA BK A90 RB bez motoru
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
36 882 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | - |
Komínový odsavač par
Faber THEA EV8 WH MATT A80 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 947 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber VICTORY 2.0 X A99
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 947 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 99 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište