Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 640 X |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool AKR 749/1 NB |
ihned k expedici
|
3 990 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 540 W |
skladem
|
2 490 Kč |
Celkem 506 produktů
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit LFT426X
Doprava zdarma
skladem
7 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Intuit LFP536X
Doprava zdarma
skladem
8 290 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 56 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Concept OPI3060
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
3 799 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica KREA ST IX F/ 90
Záruka 5 let
skladem
3 231 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 272 m3/h |
Komínový odsavač par
Gorenje WHI949EXBG
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept 50cm OPV 3150
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica BERLIN AN/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK2760ss
Záruka 3 roky
skladem
3 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 524 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica CIAK 2.0 GR/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 931 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 225 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C IX/ A/ 72
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 73.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 26 IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 191 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 581 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica VERVE LUX/ WH/ F/ 60
Záruka 5 let
skladem
1 690 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 125 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TONDA IX/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 291 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Faber CYLINDRA EV8 X A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 37 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LOL BL/A/90 MOON EDITION
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 511 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Mora OO 963 X
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 694 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SPOT NG H6 IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA PREMIUM WH MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Guzzanti ORW White Glass
Doprava zdarma
skladem
11 883 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výkon odsávání: | 767 m3/h |
| Barva: | Bílá |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište