Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 640 X |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool AKR 749/1 NB |
ihned k expedici
|
3 990 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 540 W |
skladem
|
2 490 Kč |
Celkem 484 produktů
Výsuvný odsavač par
Concept OPV 3260
skladem
2 599 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 198 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI3060
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
3 799 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Komínový dsavač par
Mora OK 623 X
skladem
2 199 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit LFT426X
Doprava zdarma
skladem
7 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JUNO IX/ F/ 50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 221 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Philco PEB 6252 BIX
Záruka 5 let
skladem
4 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica KREA ST IX F/ 90
Záruka 5 let
skladem
3 231 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 272 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Intuit LFP536X
Doprava zdarma
skladem
8 290 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 56 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica FLAT GLASS IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 661 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Gorenje WHI949EXBG
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica CIAK 2.0 GR/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 931 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 225 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI4060bc
Záruka 3 roky
skladem
4 599 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 410 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 841 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C IX/ A/ 72
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 73.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica VERVE LUX/ WH/ F/ 60
Záruka 5 let
skladem
1 690 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 125 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STRIPE LUX IX/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 261 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 757 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Faber CYLINDRA EV8 X A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 37 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD BL MAT/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 641 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LOL BL/A/90 MOON EDITION
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 511 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
