Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber HIGH-LIGHT WH MATT KL A91/2 |
skladem
|
42 768 Kč | |
| 2 |
|
Faber 2740 PB SRM W A60 |
skladem
|
3 708 Kč | |
| 3 |
|
Faber VRT BK A60 |
skladem
|
6 543 Kč |
Celkem 506 produktů
Klasický odsavač par
Faber Flexa HIP W A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cd/m |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
Gorenje WHI629EB
skladem
4 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GBX
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HC X A52
Záruka 5 let
skladem
4 338 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3150bc
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BLIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP2260
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 26 IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 561 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 581 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica GALAXY_ISLAND BL IX/A/90x45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 35 GRIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 191 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Klasický odsavač par
Concept OPP1360ss
skladem
1 599 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Electrolux EFF60560OX
Doprava zdarma
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Mora OVG 648 GB
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 430 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OV 648 GBX
skladem
3 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 430 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HCS X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 605 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG716R
Doprava zdarma
skladem
13 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 54 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK3560bc
Záruka 3 roky
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 537 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TUBE PRO WH MAT/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 291 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 091 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Klasický odsavač par
Guzzanti ZRW 60 BLACK
skladem
1 694 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište