Vánoční nabídka 2022
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční nabídka 2022
| 1 |
|
Tblitz Dots černá |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 2 |
|
Concept SO 1020 |
|
ihned k expedici
|
1 299 Kč |
| 3 |
|
Retlux RPS 10 (10ks) |
ihned k expedici
|
99 Kč |
Celkem 241 produktů
Depilátor
Taurus TRIM & SHAVE
ihned k expedici
349 Kč
| Napájení: | 12 V/230 V |
| Počet stupňů výkonu: | - |
| Masážní systém: | Ne |
Osobní váha
ECG OV 1821 Black
ihned k expedici
399 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93809 LED bodové svítidlo LIANELLO 2xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Ruční šlehač
Taurus PRIMA
ihned k expedici
349 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Stolní lampa
Emos Z7501W LED stolní lampa George, černá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.4 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (93672) LED bodové svítidlo CORBERA 1xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Rabalux 5151 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
458 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8049 Venkovní nástěnné svítidlo ALVORADA 2xE27/20W
Poslední kus
ihned k expedici
471 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95628) LED Bodové svítidlo SALTO 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
526 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Candellux CA0024
Poslední kus
ihned k expedici
541 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
