Vánoční nabídka 2022
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční nabídka 2022
| 1 |
|
Candy CBT 625/2X/1 + 5 let záruka na celý spotřebič |
ihned k expedici
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
Taurus STEAKMAX 2600 |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 3 |
|
Pyramis ET78 MARGARITA PR92 (100.138.601) |
ihned k expedici
|
1 199 Kč |
Celkem 241 produktů
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2P8XH + 5 let záruka na celý spotřebič
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Elektrický ohřívač vody
Thermex IF 80 SMART
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 990 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Horizontální i vertikální |
| Energetická třída: | B |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 62F LT SK
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Plynová varná deska
Whirlpool GMWL 628/IXL EE
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná myčka nádobí
Candy CDSH 1D952
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 78 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Plynová varná deska
Whirlpool GOFL 629/WH
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná myčka nádobí
Candy CDIH 2T1047
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Vestavná myčka nádobí
Mora IM 565 + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč + 500 Kč cashback
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Cashback 500 Kč
Dárek zdarma
Cashback 500 Kč
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Vestavná vinotéka
Candy CCVB 15/1 + 5 let záruka na celý spotřebič
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
9 490 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 133 kWh/annum |
| Výška: | 86.5 cm |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2F9XH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
ihned k expedici
8 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Plynová varná deska
Whirlpool GOWL 728/NB
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2F5XH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool AMW 439 NB
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 22 l |
| Gril: | Ano |
Lustr
Kolarz (960.810+5) LU VALERIE, Messing, glänzend, 15 flg., E14, 40W, IP20, D 75cm, LH 55cm, H 75-120cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 188 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 15 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSIO 3T125 6PE X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
10 890 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.96 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis CONCERTO 86 x 50 1B 1D ČERNÉ SKLO (109.501.230)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 499 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Nerez/sklo |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 135 - 90 cm
ihned k expedici
1 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Kuchyňský nerezový dřez
Pyramis CONCERTO 86 x 50 1B 1D BÍLÉ SKLO (109.501.330)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 499 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Nerez/sklo |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Elektrická koloběžka
Ducati PRO-III
Doprava zdarma
Akce
Akce
ihned k expedici
13 990 Kč
| Dojezd: | 50 km |
| Maximální nosnost: | 100 kg |
| Velikost kol: | 10 " |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 127 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
