Aku nůžky na živé ploty Total THTLI20018 Nůžky na živé ploty AKU, 20V Li-ion, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
... Zobrazit celý popisPodobné kategorie
Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Total THTLI20018 Nůžky na živé ploty AKU, 20V Li-ion, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
sklademPopis produktu
Charakteristika:
Hlavní přednosti:
- dobré vyvážení aku nůžek zajišťuje méně namáhavé držení při obsluze
- pogumovaná rukojeť brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci
- bezpečnostní pojistka zastaví stroj při vyklouznutí z rukou
Technické parametry:
- baterie: 20V Li-ion
- kapacita baterie: 2000mAh
- počet kmitů: 1400/min
- délka lišty na živé ploty: 450mm
- rozteč zubů lišty: 18mm
- nabíjení baterie cca: 1h
- doplňující parametr: šířka střihu 460mm