Držák na televizi do 26
Nejprodávanější produkty v kategorii Držák na televizi do 26
| 1 |
|
Omega FIR OUTV200FM, 23-42 pohyblivý |
ihned k expedici
|
294 Kč | |
| 2 |
|
Omega OUTV400SF |
ihned k expedici
|
149 Kč | |
| 3 |
|
Omega OUTV200B27 |
ihned k expedici
|
107 Kč |
Celkem 15 produktů
Držák na televizi do 37
Sonorous Surefix 211
ihned k expedici
179 Kč
| Typ držáku: | Fixní |
| Nosnost: | 25 kg |
| Barva: | Černá |
Výsuvný držák na TV 22-37
Sounorous Surefix 132
ihned k expedici
286 Kč
| Typ držáku: | Fixní |
| Nosnost: | 40 kg |
| Barva: | Černá |
Držák na televizi 23-42
Omega FIR OUTV200FM, 23-42 pohyblivý
ihned k expedici
294 Kč
| Typ držáku: | Polohovatelný |
| Nosnost: | 25 kg |
| Barva: | Černá |
Držák na televizi do sádrokartonových zdí
Meliconi Universal Fix, redukce do sádrokartonových zdí, nosnost 70 kg
skladem
648 Kč
Držák na TV 14-25
Meliconi 580460, FlatStyle EDR 100, na zeď, pro televizory s dvojitou rotací, VESA 50/75/100, 5 let záruka
skladem
818 Kč
Držák na televizi 14-65
Meliconi 480862 Stropní držák LCD, LED, max 14-65
Doprava zdarma
skladem
3 098 Kč
| Typ držáku: | Stropní |
| Nosnost: | 35 kg |
| Možnost naklápění: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
