Jiné patice
Nejprodávanější produkty v kategorii Jiné patice
| 1 |
|
Emos ZE0602 ECO JC 40W G6,35 teplá bílá, stmívatelná |
skladem
|
39 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZQ9523 LED žárovka Classic JC A++ 2,5W G9 NW neutrální bílá |
skladem
|
79 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZQ9527 LED žárovka Classic JC 1,9W G9 neutrální bílá |
skladem
|
67 Kč |
Celkem 25 produktů
Halogenová žárovka
Emos ZE0305 JC 30W G9 teplá bílá
skladem
46 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 30 W |
Halogenová žárovka
Emos ZE0505A JC 14W G4 teplá bílá
skladem
39 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 22 W |
Halogenová žárovka
Emos ZE0602 ECO JC 40W G6,35 teplá bílá, stmívatelná
skladem
39 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G6.35 |
| Příkon/výkon: | 40 W |
Žárovka trubková
Narva NBB AR 15W 230V B15d 371103000
skladem
32 Kč
| Typ: | Klasická žárovka |
| Závit/Patice: | B15d |
| Příkon/výkon: | 15 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište