Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
285 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm |
ihned k expedici
|
459 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 99266 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/20W/230V |
skladem
|
1 176 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Eglo 96672 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 169 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo 99266 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/20W/230V
skladem
1 176 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO
skladem
1 184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax 07248L LITE SEMPLICI černé 40cm 36W 2736lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 200 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo (96679) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (96669) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70129 LiTrack Line 18V 13W, 450lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
1 251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07074L-15) NEO sada 2x CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W černé Zigbee 3.0 +DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 257 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Stropní svítidlo
Eglo (95972) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Klasický |
Prachotěsné svítidlo
Emos ZT4220 LED prum svítidlo FESTY 55W
Poslední kus
ihned k expedici
1 303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Philips (318148716) Twirly 27K ŠEDÁ 1x12W 240V
skladem
1 333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Philips (3180331EO) LED stropní svítidlo MYLIVING SUEDE 4xLED/9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 371 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900501) SUN-RISE 48W 5200lm RGB Tuya ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (3182331P5) LED stropní svítidlo WAWEL 1xLED/36W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 442 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Eglo (96671) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kolarz (0011.60) WL CASABLANCA NOVA, lackiert / Weiss, 1 flg., R7S 78mm, 120W, IP20, L 10cm, B 24cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 470 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo (96681) FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 472 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 476 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
