Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm |
ihned k expedici
|
301 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
250 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO |
skladem
|
1 184 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Kanlux (32946) LED BENO 18W NW-L-SE bílá 1550lm, 4000K, IP54, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Eglo 93782 LED stropní svítidlo RONCATO 3xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
766 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70127 LiTrack Line 12V 4W, 180lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
766 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kanlux (32944) LED BENO 18W NW-O-SE W 1550lm, 4000K, d220
Poslední kus
ihned k expedici
785 Kč
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
791 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (333653116) Cinnabar LED nástěnné a stropní svítidlo BÍLÁ 1x22W 240V
Poslední kus
ihned k expedici
792 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 900654 FUEVA 5, d210mm, 2000lm, 17W, 3000K, bílá
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (318023116) LED nástěnné a stropní svítidlo Suede
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo 99235 LED Stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 32446 FUEVA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 900644 FUEVA 5 210x210, 2000lm, 3000K, černá
Poslední kus
ihned k expedici
853 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533003016) LED bodové stropní svítidlo Phase
Poslední kus
ihned k expedici
856 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3182131P5) LED Stropní/ nástěnné svítidlo Wawel 17W 35cm
Poslední kus
ihned k expedici
865 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99217 FUEVA 5 LED D285mm 20W/2300lm 3000K, bílá
skladem
869 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 3756 Stropní svítidlo RUBY 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
876 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Top Light Boxter K30 CCT, 12/18/24W, max 2400lm, 3000/4000/6000K, výška 7cm
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Maytoni C032CL- L12W4K ZON stropní 1300lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 96677 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
920 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
