Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
231 Kč | |
| 3 |
|
Taurus FRESKO 5B |
ihned k expedici
|
4 999 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Kanlux (33349) LED BENO N 18W NW-L- šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
629 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Stropní svítidlo
KM (2024600) Svítidlo Pearl A35, Led 50W
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (94075) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
639 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Avide (9570074) stropní LED MERKUR 22 okuh IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570520) LED HELIOS D38 24W
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Palnas (61005164) LAURA LED 12W, 900lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
666 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70123 LiTrack Line 06V 7W, 370lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 756269 MARUNELLA-S, 18W, 1850lm, 4000K, d34cm
Poslední kus
ihned k expedici
680 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71124 Robik LED 24W D38cm
skladem
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Kanlux (32949) LED BENO N 18W NW-L-SE šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm, senzor
Poslední kus
ihned k expedici
718 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5566 LED Bodové svítidlo KAREN 3xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9570053) LED PANDORA 38cm, 2100lm, 24W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
740 Kč
| Max. příkon zdroje: | 38 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 99223 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/16,5W/230V
skladem
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71132 Lucas stropní svítidlo,LED 12W, 26,5cm IP44, 4000K, 830lm
skladem
750 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 75011 Larcia stropní svítidlo,LED 19W, 28,5cm IP44, 4000K, 1000lm, sensor
Poslední kus
ihned k expedici
750 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2669 Lois stropní svítidlo LED 24W 1700 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Rabalux 3839 Charles E27 2x MAX 60W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2018 LED svítidlo stropní mléčné 18W
ihned k expedici
762 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
