Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Nipeko CE 1003/24 Svítidlo LED 24W kruhové plastové 35cm svítivost 1500 lumen |
ihned k expedici
|
408 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5580 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K |
ihned k expedici
|
127 Kč | |
| 3 |
|
Immax 07109KD NEO PRACTICO sada 3x Smart stropní svítidlo 18cm 24W bílé+dálkové ovládání Zigbee 3. |
ihned k expedici
|
2 574 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní ventilátor se světlem
Taurus FRESKO 5B
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Průměr vrtule: | 120 cm |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
| Příkon/výkon: | 70 W |
Stropní svítidlo
Immax NEO RECUADRO 07042L Smart LED 80cm 67W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
skladem
8 399 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 39404 Stropní svítidlo PRINCIPE LED 14x3,15W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 097 Kč
| Max. příkon zdroje: | 44 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kolarz (0342.12.5) DL ONTARIO, Chrom, 2 flg., E27, 60W, L 31cm, B 31cm, H 10cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Bílá, chrom |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
