Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 3950 Stropní svítidlo ETERNA 2xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
986 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZR5412-LED panel 60×60, vestavný bílý, 40W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
1 099 Kč | |
| 3 |
|
immax 07250L NEO LITE SEMPLICI Smart strop svítidlo černé 60cm 60W 4500 lm Tuya WiFi BEACON |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Palnas (61004419) LADA 5xE27 černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo s ventilátorem
Rabalux 6857 Dalfon LED Stmívatelné stropní svítidlo s ventilátorem LED/30W/230V + DO 3000-6000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 830 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71404 LED ARASH 40W, 2200lm, 3000-6500K
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Top Light LED Metal 60B RC 60W, 6000lm, bílá 3000-6000K dálkové ovládání
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
Stropní svítidlo
Kolarz (731.U12.4.124) DL NONNA / Farfalla, 2 flg., E14, 60W, D 30cm, H 7cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Kolarz (0314.U12.3/AQ40) DL BIANCA, Gold 24K / Knopf Aqua rot-violett, 2 flg., E14, 60W, IP20, D 32cm, L 8cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 271 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Vícebarevná, zlatá, bílá |
Stropní svítidlo
Vito (2026210) FINESSE LED 60x60, 60W, 4800lm, DO+AP, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 96306 LED Stropní svítidlo SELVINA 3xLED/12W+14W+9W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 806 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Esto (780151A) LINE DL StB90 H12 Acryl
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 881 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07209LL) NEO PASTEL SLIM Smart LED 53W + dálkový ovladač Zigbee
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 063 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 257 Kč
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9570065) stropní LED PANDORA 76cm, dálkové ovládání, 4800lm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 376 Kč
| Max. příkon zdroje: | 80 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07202L) NEO RONDATE SLIM Smart LED 60x7cm 53W černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 378 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 526 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo (98527) CANICOSA 2 LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/24,5W/230V + DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 631 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5057 Carmella LED Stropní svítidlo LED/50W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
