Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Eglo (95972) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V |
ihned k expedici
|
1 289 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (96669) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé kulaté |
ihned k expedici
|
1 230 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572036) LED MIA 24W, 37x37cm, 1800lm |
skladem
|
541 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Immax (07155-W42) NEO LITE PERFECTO Smart stropní svítidlo čtverec 42cm, 48W bílé Tuya WiFi
Poslední kus
ihned k expedici
1 913 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B42) NEO LITE PERFECTO 42x42cm, 48W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 914 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
immax 07250L NEO LITE SEMPLICI Smart strop svítidlo černé 60cm 60W 4500 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 990 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 97361 PALOZZA
Poslední kus
ihned k expedici
1 999 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005256) Laura LED 48W, 3000K/4400lm, 40cm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 064 Kč
Stropní svítidlo
Immax 07277L NEO LITE FRAME 60x60cm 50W, 5200lm, IP44, CCT, WIFI, Tuya, BEACON, bílá
skladem
2 090 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9572014) HOLDEN XL stropní svítidlo 550x550mm, 70W, max 4000lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
2 101 Kč
| Max. příkon zdroje: | 70 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (30932) LED Stropní svítidlo CABO 6xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 121 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Immax NEO LITE FRAME 07276L Smart 120x30cm, CCT, WiFi, Tuya, BEACON, IP44, 50W, bílé
skladem
2 190 Kč
Stropní svítidlo
Brilliant (G97068/75) Slimline d505, 60W, 6300lm, Kov/plast Dřevo, DO
Poslední kus
ihned k expedici
2 375 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.2 LED materiál: wood,glass (32597) plafond
ihned k expedici
2 397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Brilliant Brelight Slimline (G80570A75) d500, 36W, 4150lm, DO, dřevo
skladem
2 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.1 LED materiál: wood,glass (32566) plafond
ihned k expedici
2 449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (39073) LED Stropní svítidlo VEZENO 1 16xLED/1,1W
Poslední kus
ihned k expedici
2 466 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Stříbrná |
Stropní svítidlo
Palnas (61001005) RENY LED 30W, 4200K/2550lm, d40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 541 Kč
| Max. příkon zdroje: | 26 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax 07109KD NEO PRACTICO sada 3x Smart stropní svítidlo 18cm 24W bílé+dálkové ovládání Zigbee 3.
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 574 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Immax NEO 2xRONDATE 07024L-15BD Smart LED 15cm 12W bílé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 664 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3083 CEILO LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/38W/230V bílá + DO 3000-6500K
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9672046) LED ZEN 75W, 50x50cm, 4774lm, DO
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
