Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm |
ihned k expedici
|
301 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
250 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO |
skladem
|
1 184 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Kolarz (0011.60) WL CASABLANCA NOVA, lackiert / Weiss, 1 flg., R7S 78mm, 120W, IP20, L 10cm, B 24cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 470 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Philips (3180331EO) LED stropní svítidlo MYLIVING SUEDE 4xLED/9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 371 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (333623116) Stropní svítidlo LED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2482 Dagmar LED 21W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 862 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (95952) Stropní svítidlo FABELLA 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Kolarz (731.U12.4.124) DL NONNA / Farfalla, 2 flg., E14, 60W, D 30cm, H 7cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Kolarz (0314.U12.3/AQ40) DL BIANCA, Gold 24K / Knopf Aqua rot-violett, 2 flg., E14, 60W, IP20, D 32cm, L 8cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 271 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Vícebarevná, zlatá, bílá |
Stropní svítidlo
Eglo 93782 LED stropní svítidlo RONCATO 3xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
766 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo 94077 LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
533 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5569 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
171 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 95964 LED stropní svítidlo CUPELLA LED/4,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 7774 Inverness WIFI, d280, 1300lm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
941 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07155-W42) NEO LITE PERFECTO Smart stropní svítidlo čtverec 42cm, 48W bílé Tuya WiFi
Poslední kus
ihned k expedici
1 913 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96681) FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 472 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 900644 FUEVA 5 210x210, 2000lm, 3000K, černá
Poslední kus
ihned k expedici
853 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9570081) LED ALICE 1600lm, IP44, d34
Poslední kus
ihned k expedici
510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Vito (2024620) Pearl D35, Led 52W, 1809lm, d40cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 069 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 901471 ROVITO-Z
Poslední kus
ihned k expedici
1 120 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70126 LiTrack Spot 06V 9W, 660lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70129 LiTrack Line 18V 13W, 450lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
1 251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
