Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Eglo (95972) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V |
ihned k expedici
|
1 289 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (96669) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé kulaté |
ihned k expedici
|
1 230 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572036) LED MIA 24W, 37x37cm, 1800lm |
skladem
|
541 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Eglo 99266 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/20W/230V
skladem
1 176 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570457) LED NANCY mini 32W 2240lm 20x20cm
skladem
574 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570010) Alice d38cm, 2xE27, IP44
skladem
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 71124 Robik LED 24W D38cm
skladem
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900505) stropní Coockies 48W ovladač
skladem
1 598 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Vito (3401020) LUZ BS 15W 4000K BLACK
skladem
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax 07277L NEO LITE FRAME 60x60cm 50W, 5200lm, IP44, CCT, WIFI, Tuya, BEACON, bílá
skladem
2 090 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax 07248L LITE SEMPLICI černé 40cm 36W 2736lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 200 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 3083 CEILO LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/38W/230V bílá + DO 3000-6500K
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570013) STELLA d38cm, 2xE27
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 99222 Stropní svítidlo FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/10,5W/230V
skladem
461 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99223 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/16,5W/230V
skladem
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
AZzardo (AZ2255) Monza R 8 (black) 3000K
skladem
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 900654 FUEVA 5, d210mm, 2000lm, 17W, 3000K, bílá
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005171) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, bílá
skladem
1 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Top Light LED Boxter K30 CCT 12W/18W/24W, 3000K/4000K/500K
skladem
1 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Philips (318148716) Twirly 27K ŠEDÁ 1x12W 240V
skladem
1 333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Brilliant Brelight Slimline (G80570A75) d500, 36W, 4150lm, DO, dřevo
skladem
2 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Solight (WO8021) ESTELA 60W, 4500lm, d50cm, DO, bílá
skladem
980 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Top Light SPIRIT 30B CCT, 24W, 2400lm, IP44, 3000K/4000K/6500K
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
