Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (49465) Lustr PRIDDY 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 494 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W |
ihned k expedici
|
4 133 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 260 Kč |
Celkem 182 produktů
Lustr
Rabalux 2521 Závěsné svítidlo MATTHEW E27/6W
Poslední kus
ihned k expedici
492 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (95955) LED Lustr TORONJA 1xLED/5,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (96973) Závěsné svítidlo OLMERO E27 1X60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Esto (780268) Sina
Poslední kus
ihned k expedici
2 086 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo (49692) Závěsné svítidlo BODMIN 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (96888) Lustr na lanku FOSALBA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Rabalux 3954 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Kolarz (960.810+5) LU VALERIE, Messing, glänzend, 15 flg., E14, 40W, IP20, D 75cm, LH 55cm, H 75-120cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 188 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 15 |
Lustr
Ledko 00214 LED lustr DONUT LED/120W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 460 Kč
| Max. příkon zdroje: | 120 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Ledko 00336 Závěsné svítidlo Levy
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Hliníková |
Lustr
Ledko 00344 Lustr 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, stříbrná |
Lustr
Eglo 31601 Lustr na lanku MASERLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 079 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Immax NEO COCONO 07066L závěsný lustr 24x34cm LED zdroj 1x8,5W+dálkové ovládání
Poslední kus
ihned k expedici
2 301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 97368 MONTEFINO Závěsné svítidlo E27, 5X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 482 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr na lanku
Eglo 98651 ARISCANI 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
969 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07071L) NEO CANTO Smart závěsné svítidlo 80x80cm 60W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Immax (07050V) NEO OPTICO bílé sklo 50cm 5xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 610 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 43933 MINTING 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 900637 FUEVA 5 LED D160mm 11W/1350lm 3000K IP44 černá, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Závěsné svítidlo
Avide (9570751) LED VARINA, 52W, 2600Lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
2 207 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
