Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
290 Kč | |
| 2 |
|
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio |
ihned k expedici
|
4 199 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá |
ihned k expedici
|
1 692 Kč |
Celkem 182 produktů
Lustr
Rabalux 1414 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W červená
Poslední kus
ihned k expedici
124 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Kabel s objímkou
Ledko 00410
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ dětský |
Napájecí kabel ke světlu
Ledko 00408
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 1413 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
159 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1844 Ada E27 1x MAX 60W bílá/ průhledná
Poslední kus
ihned k expedici
227 Kč
Lustr
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1417 Fixy E27 MAX 40W bronzová
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lankový závěs
Eglo 61355 Lankový závěs SALOBRENA 90cm
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Chrom |
Závěsné svítidlo
Ledko 00336 Závěsné svítidlo Levy
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Hliníková |
Lustr
Rabalux 3856 Lustr HARMONY LUX 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
489 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 2521 Závěsné svítidlo MATTHEW E27/6W
Poslední kus
ihned k expedici
492 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Venti (9552096) lustr plast WILA prúhledný E27
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 3954 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko (LEDKO/00334) Závěsné svítidlo, E27, 40W, IP20
Poslední kus
ihned k expedici
515 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Designový/Moderní |
Lustr
Eglo (98349) BEDNALL Svítidlo závěsné 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
516 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
519 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 900637 FUEVA 5 LED D160mm 11W/1350lm 3000K IP44 černá, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WENGE materiál: steel, wood (34966) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 WENGE materiál: steel,wood (34973) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
