Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (94605) Lustr MOGANO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 525 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 1413 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W žlutá |
ihned k expedici
|
159 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2510 LED Závěsné svítidlo ADELINE LED/36W |
ihned k expedici
|
6 511 Kč |
Celkem 182 produktů
Lustr
Lamkur LM-1.3/20 materiál: glass (35062) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/21 materiál: glass (35079) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/22 materiál: glass (35086) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/23 materiál: glass (35093) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Rabalux 2569 Závěsné svítidlo LEVI E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
738 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (5528) lustr industrial bílý, E27
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72230 GOLNAR, 1xG9
Poslední kus
ihned k expedici
670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLUE materiál: glass (28910) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 RED materiál: glass (28927) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Lustr
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
650 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Závěsné svítidlo
Immax NEO CRATER 07068V 11x42cm E27
skladem
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko 00344 Lustr 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, stříbrná |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 NATURAL materiál: steel,wood (34911) single lamp
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WHITE materiál: steel, wood (34959) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
| Barva: | Černá/béžová |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WENGE materiál: steel, wood (34966) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 WENGE materiál: steel,wood (34973) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Stropní svítidlo
Eglo 900637 FUEVA 5 LED D160mm 11W/1350lm 3000K IP44 černá, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
519 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (98349) BEDNALL Svítidlo závěsné 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
516 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko (LEDKO/00334) Závěsné svítidlo, E27, 40W, IP20
Poslední kus
ihned k expedici
515 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Designový/Moderní |
Lustr
Rabalux 3954 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
