Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (49465) Lustr PRIDDY 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 494 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W |
ihned k expedici
|
4 133 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 260 Kč |
Celkem 182 produktů
Závěsné svítidlo
Eglo (49736) STRAITON 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (95044) Lustr PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Nipeko NOW (5397) Lustr EYE L GU10 bílý
Poslední kus
ihned k expedici
1 103 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | bílá |
Lustr
Eglo 31601 Lustr na lanku MASERLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 079 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Lamkur LM-1.1/14 H materiál: steel (35000) single lamp
ihned k expedici
1 005 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Eglo 98192 Závěsné svítidlo CAMARGO E27 1x40W černá / bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 001 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr na lanku
Eglo 98651 ARISCANI 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
969 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70132 LiTrack 5W, 200lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70131 LiTrack 5W, 360lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 43933 MINTING 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/16 H materiál: steel (35024) single lamp
ihned k expedici
939 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7976 Jezábel závěsné svítidlo E27 1X max. 60W
Poslední kus
ihned k expedici
923 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-2.89 WHITE materiál: steel, plastic (34065) spotlight
ihned k expedici
870 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99217 FUEVA 5 LED D285mm 20W/2300lm 3000K, bílá
skladem
869 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Lamkur LM-1.3/26 materiál: glass (35123) single lamp
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8463) Cameleon stínidlo DOVER černé
Poslední kus
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (95955) LED Lustr TORONJA 1xLED/5,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLACK materiál: glass (28897) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 GREEN materiál: glass (28903) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Zelená |
Lustr
Eglo (49243) Lustr AUCKLAND 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr na lanku
Eglo (49158) Lustr na lanku IPSWICH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
782 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
