Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Rabalux 1414 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W červená |
ihned k expedici
|
124 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V |
skladem
|
1 800 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
4 045 Kč |
Celkem 182 produktů
Lustr
Nowodvorski (8923) Lustr LASER černý kov 10xG9
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 837 Kč
Lustr
Nowodvorski (8922) LASER bílý kov 10xG9
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 854 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Kolarz (A1306.31.7.W/40) HL MOON GOLD bílé D 40cm, E27/100W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 344 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, zlatá |
Lustr
Ledko 00214 LED lustr DONUT LED/120W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 460 Kč
| Max. příkon zdroje: | 120 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 2510 LED Závěsné svítidlo ADELINE LED/36W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 511 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Vito (2423950) PROFILED-PC 72W 4000K 9648lm BL 90cm
Doprava zdarma
skladem
7 350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 72 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Závěsné svítidlo
Ledko 00462 LED závěsné svítidlo LED/85W/230V 800/600 mm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 427 Kč
| Max. příkon zdroje: | 85 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
AZzardo (AZ0058) Acrylio 50pendant, závěsné, R7s 200W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 200 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 98654 ARISCANI na lanku 10xE27/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 235 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (39284) ANTELAO LED/32W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 176 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Lustr
Kolarz (960.810+5) LU VALERIE, Messing, glänzend, 15 flg., E14, 40W, IP20, D 75cm, LH 55cm, H 75-120cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 188 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 15 |
Lustr
Ideal Lux (206387) KAROUSEL SP6, 6xG9, 72cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
11 962 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ideal Lux (137032) VERSUS SP168 ROUND
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 017 Kč
| Energetická třída: | E |
Závěsné svítidlo
Eglo 39509 SIRACUSA 10xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
