Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (94605) Lustr MOGANO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 525 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 1413 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W žlutá |
ihned k expedici
|
159 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2510 LED Závěsné svítidlo ADELINE LED/36W |
ihned k expedici
|
6 511 Kč |
Celkem 182 produktů
Závěsné svítidlo
Rabalux 72411 ZOFRAEL LED, 24W, 1850lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 045 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 101 Kč
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 133 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 168 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax (07079L) NEO LIMITADO Smart LED závěsné svítidlo 60cm 32W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 218 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux72237 HENLI LED 30W černá 76x76
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 453 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 97653 PINTO GOLD
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 97368 MONTEFINO Závěsné svítidlo E27, 5X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 482 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Top Light LED HALO 60Z RC 60W, 6000lm
Doprava zdarma
skladem
4 499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (6840) LUCE Závěsné svítidlo 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 775 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 390451 TRUBACO sensor LED 2100- 2650lm 2200-6500K hnědá kov
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07071L) NEO CANTO Smart závěsné svítidlo 80x80cm 60W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Eglo 39357 Závěsné svítidlo SAGANTO 1 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Immax 07021L NEO AGUJERO Smart závěsné svítidlo 60cm 39W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 998 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Immax (07077L) NEO HIPODROMO 07077L Smart LED závěsné svítidlo 120*30cm, 42W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 193 Kč
| Max. příkon zdroje: | 42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Lustr
Lamkur LM-5.44 BROWN materiál: metal, textile (25292) chandelier
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 281 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Lamkur LM-1.1/66 PATINA materiál: metal, glass (34386) single lamp
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 763 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
