Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (49465) Lustr PRIDDY 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 494 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W |
ihned k expedici
|
4 133 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 260 Kč |
Celkem 182 produktů
Závěsné svítidlo
Palnas (62001524) TANGO závěs 1xE27 D40
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 924 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Top Light LINE 120 BZ RC s dálkovým ovladačem, max.3000lm
Doprava zdarma
skladem
2 931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 230 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72026 LED NORAEL 40W, 2600lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 2234 Přisazený lustr ANNA 3xE14/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 065 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (79344) závěs 4xE27 zlatá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 075 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07034L) NEO TOPAJA Smart závěsné svítidlo 45cm 36W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Globo (16055) 4xGX53, 270lm, 1800K
Doprava zdarma
skladem
3 200 Kč
| Energetická třída: | - |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 5660 Ludmilla LED 24W závěsné 47cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 233 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72191 Montemal LED 54W 4000K černá/bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 254 Kč
| Max. příkon zdroje: | 54 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 900143 CAMBAITO 3xE27
Doprava zdarma
skladem
3 262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 90306 Závěsné svítidlo PINTO NERO E27, 4X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Eglo 901098 ESPINAL 3xE27/40W bronz
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 545 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96905) LED Lustr na lanku CERATELLA 5xGU10/5W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (95566) LED lustr AGRELA 2xLED/14,4W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 643 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Top Light FUTURA 60BZ RC s dálkovým ovladačem, max.6000lm
Doprava zdarma
skladem
3 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07059L) NEO FUENTE závěsné svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00285) Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | A |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
