Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
650 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49243) Lustr AUCKLAND 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
823 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 97653 PINTO GOLD |
ihned k expedici
|
4 463 Kč |
Celkem 182 produktů
Stropní svítidlo
Trio (R37091131) Perugia LED/37W 4500lm 4000K, IP44 Bílá kov stmívatelné
Poslední kus
ihned k expedici
2 351 Kč
| Max. příkon zdroje: | 37 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7363 Francesca E14 3x MAX 40W saténová chromová/ bílá-alabaster
skladem
2 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8527) Cameleon svit.Sphere XL
Poslední kus
ihned k expedici
2 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7739 Margaret Lustr na lanku BEAT 1xE27/40W/230V šedá
Poslední kus
ihned k expedici
2 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 39164 Závěsné svítidlo PIEDALE E27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 402 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
Lustr
Rabalux 7275 Edith 3-ram.lustr E27 3x60W bronz
Poslední kus
ihned k expedici
2 448 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (96983) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 96774 Závěsné svítidlo MURMILLO 3xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Trio (T345619131) LED FLY 32W, 3900lm, 4000K
Doprava zdarma
skladem
2 594 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (86814) Lustr na lanku OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 98876 LED ERVIDEL 6x480lm 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07050V) NEO OPTICO bílé sklo 50cm 5xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 610 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Nowodvorski (5420) Lustr SILVERADO kov 10xE14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 615 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva: | Stříbrná |
Závěsné svítidlo
Eglo 97857 ROCCAFORTE E14, 3X40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 624 Kč
Lustr
Rabalux 7365 Francesca Lustr na řetězu 5xE14/40W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49467) Lustr PRIDDY 7xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 706 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Styl: | Vintage |
Závěsné svítidlo
Rabalux 8175 Regina E14 5x MAX 40W bronzová/ krémová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux-6299 OTHELLO LED stmivatelny lustr na lanku LED/36w/230v DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 785 Kč
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 97855 ROCCAFORTE 97855 1xE27 pr. 40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 810 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Top Light Apolo 60CZ RC 45W, 4500lm, černá dálkové ovládání
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
