Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Rabalux 2563 Závěsné svítidlo SADIE E27/60W |
ihned k expedici
|
1 313 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (92761) Závěsné svitídlo BOLSANO 1xE27/60W |
ihned k expedici
|
1 410 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7138 Aurelia Lustr E27/60W bronzová/ bílá |
ihned k expedici
|
2 122 Kč |
Celkem 182 produktů
Závěsné svítidlo
Eglo 79003 SARABIA beton, d405mm, 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Emos ZR4422 LED panel kruhový závěsný bílý, 40W neutrální bílá UGR
Poslední kus
ihned k expedici
1 707 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svítidlo
Eglo 97087 LED Závěsné svítidlo COMBA-C 1xLED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 771 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V
skladem
1 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 98514 MAROJALES Přisazený lustr 2xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 807 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Lemir (2973) Lustr 3R TERU 3xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 902 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lemir (3093) Lustr L3 SEGE černý plast.
Poslední kus
ihned k expedici
1 916 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Rabalux 6899 LED RIVER 40W, 2000lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72371 EMERENCIA, 3xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 900163 SAMBINAR 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
2 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Esto (780268) Sina
Poslední kus
ihned k expedici
2 086 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96888) Lustr na lanku FOSALBA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Rabalux 7188 Lustr na řetězu KATHERINE E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
2 105 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Eglo 99345 Lustr na lanku CREMELLA 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 113 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7138 Aurelia Lustr E27/60W bronzová/ bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (96986) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
2 129 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Avide (9570751) LED VARINA, 52W, 2600Lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
2 207 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72127 ELIA, LED 25W, 1150lm, 3000K, 120cm, černá
skladem
2 250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Immax NEO COCONO 07066L závěsný lustr 24x34cm LED zdroj 1x8,5W+dálkové ovládání
Poslední kus
ihned k expedici
2 301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
