Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V |
skladem
|
2 760 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 600 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (86814) Lustr na lanku OPTICA 2xE27/60W |
ihned k expedici
|
2 609 Kč |
Celkem 182 produktů
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WHITE materiál: steel, wood (34959) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
| Barva: | Černá/béžová |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 NATURAL materiál: steel,wood (34911) single lamp
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Ledko 00344 Lustr 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, stříbrná |
Závěsné svítidlo
Immax NEO CRATER 07068V 11x42cm E27
skladem
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
650 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLUE materiál: glass (28910) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 RED materiál: glass (28927) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72230 GOLNAR, 1xG9
Poslední kus
ihned k expedici
670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (5528) lustr industrial bílý, E27
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 2569 Závěsné svítidlo LEVI E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
738 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Lamkur LM-1.3/20 materiál: glass (35062) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/21 materiál: glass (35079) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/22 materiál: glass (35086) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/23 materiál: glass (35093) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr na lanku
Eglo (49158) Lustr na lanku IPSWICH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
782 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49243) Lustr AUCKLAND 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLACK materiál: glass (28897) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 GREEN materiál: glass (28903) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Zelená |
Lustr
Eglo (95955) LED Lustr TORONJA 1xLED/5,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8463) Cameleon stínidlo DOVER černé
Poslední kus
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.3/26 materiál: glass (35123) single lamp
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
