Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Rabalux 1414 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W červená |
ihned k expedici
|
124 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V |
skladem
|
1 800 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
4 045 Kč |
Celkem 182 produktů
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
519 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99217 FUEVA 5 LED D285mm 20W/2300lm 3000K, bílá
skladem
869 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Top Light LINE 120 BZ RC s dálkovým ovladačem, max.3000lm
Doprava zdarma
skladem
2 931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 230 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Trio (T345619131) LED FLY 32W, 3900lm, 4000K
Doprava zdarma
skladem
2 594 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax NEO CRATER 07068V 11x42cm E27
skladem
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72127 ELIA, LED 25W, 1150lm, 3000K, 120cm, černá
skladem
2 250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Top Light LED HALO 60Z RC 60W, 6000lm
Doprava zdarma
skladem
4 499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
