Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (96983) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm bílá |
ihned k expedici
|
2 490 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZR4422 LED panel kruhový závěsný bílý, 40W neutrální bílá UGR |
ihned k expedici
|
1 707 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7739 Margaret Lustr na lanku BEAT 1xE27/40W/230V šedá |
ihned k expedici
|
2 399 Kč |
Celkem 182 produktů
Lustr
Eglo (96905) LED Lustr na lanku CERATELLA 5xGU10/5W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Ledko (LEDKO/00334) Závěsné svítidlo, E27, 40W, IP20
Poslední kus
ihned k expedici
515 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Designový/Moderní |
Kabel s objímkou
Ledko 00410
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ dětský |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035703) Závěsné svítidlo Flut SP1 rosso small
Poslední kus
ihned k expedici
1 510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Závěsné svítidlo
Ledko 00462 LED závěsné svítidlo LED/85W/230V 800/600 mm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 427 Kč
| Max. příkon zdroje: | 85 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7976 Jezábel závěsné svítidlo E27 1X max. 60W
Poslední kus
ihned k expedici
923 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 90306 Závěsné svítidlo PINTO NERO E27, 4X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Rabalux-6299 OTHELLO LED stmivatelny lustr na lanku LED/36w/230v DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 785 Kč
| Energetická třída: | G |
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 101 Kč
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 99345 Lustr na lanku CREMELLA 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 113 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Nowodvorski (5420) Lustr SILVERADO kov 10xE14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 615 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva: | Stříbrná |
Lustr
Eglo (98349) BEDNALL Svítidlo závěsné 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
516 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr na lanku
Eglo (49158) Lustr na lanku IPSWICH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
782 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr na lanku
Eglo 31572 PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (39284) ANTELAO LED/32W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 176 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8463) Cameleon stínidlo DOVER černé
Poslední kus
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 39509 SIRACUSA 10xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72191 Montemal LED 54W 4000K černá/bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 254 Kč
| Max. příkon zdroje: | 54 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 98876 LED ERVIDEL 6x480lm 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Eglo 900833 MINIERE 1x40W/E27 IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 542 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72230 GOLNAR, 1xG9
Poslední kus
ihned k expedici
670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
