Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 168 Kč | |
| 2 |
|
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V |
ihned k expedici
|
3 545 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 39357 Závěsné svítidlo SAGANTO 1 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 968 Kč |
Celkem 182 produktů
Lustr
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
650 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Rabalux 1413 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
159 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 1414 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W červená
Poslední kus
ihned k expedici
124 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 2510 LED Závěsné svítidlo ADELINE LED/36W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 511 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (49258) Lustr CARLTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 322 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 3856 Lustr HARMONY LUX 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
489 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 2279 Lustr na lanku KAIA 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 563 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lankový závěs
Eglo 61355 Lankový závěs SALOBRENA 90cm
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Chrom |
Závěsné svítidlo
Eglo 97087 LED Závěsné svítidlo COMBA-C 1xLED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 771 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 7275 Edith 3-ram.lustr E27 3x60W bronz
Poslední kus
ihned k expedici
2 448 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 045 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (79344) závěs 4xE27 zlatá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 075 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 900163 SAMBINAR 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
2 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Top Light Apolo 60CZ RC 45W, 4500lm, černá dálkové ovládání
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Rabalux 7188 Lustr na řetězu KATHERINE E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
2 105 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Eglo (95044) Lustr PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (026732) Závěsné svítidlo Luce SP1 cromo small
Poslední kus
ihned k expedici
1 294 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Chrom |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035697) Závěsné svítidlo Flut SP1 bianco small
Poslední kus
ihned k expedici
1 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1417 Fixy E27 MAX 40W bronzová
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (5528) lustr industrial bílý, E27
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux72237 HENLI LED 30W černá 76x76
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 453 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
