Lustry
Nejprodávanější produkty v kategorii Lustry
| 1 |
|
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V |
skladem
|
2 760 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 600 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (86814) Lustr na lanku OPTICA 2xE27/60W |
ihned k expedici
|
2 609 Kč |
Celkem 182 produktů
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 BIAŁY materiál: steel, wood (34942) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WHITE materiál: steel, wood (34959) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
| Barva: | Černá/béžová |
Lustr
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (86814) Lustr na lanku OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 168 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 692 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 545 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (49243) Lustr AUCKLAND 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49465) Lustr PRIDDY 3xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 494 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 133 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (94605) Lustr MOGANO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 525 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (96983) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Emos ZR4422 LED panel kruhový závěsný bílý, 40W neutrální bílá UGR
Poslední kus
ihned k expedici
1 707 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svitídlo
Eglo (92761) Závěsné svitídlo BOLSANO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 410 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Eglo 97653 PINTO GOLD
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr na řetězu
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 260 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá, bílá, hnědá |
Závěsné svítidlo
Eglo 39357 Závěsné svítidlo SAGANTO 1 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7739 Margaret Lustr na lanku BEAT 1xE27/40W/230V šedá
Poslední kus
ihned k expedici
2 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7138 Aurelia Lustr E27/60W bronzová/ bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
