Stojací lampy
Nejprodávanější produkty v kategorii Stojací lampy
| 1 |
|
Eglo (96436) LAROA stmívatelná LED 4,5W=550lm 4000K |
ihned k expedici
|
1 490 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 398 Kč |
Celkem 43 produktů
Stojací lampa
Eglo (86817) Stojací lampa OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 401 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4078 Stojací stmívatelná lampa GAMMA 1xR7s/230W + 1xG9/40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bronzová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Esto (724030) PIPE Crystal RGB Remote
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 325 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Chrom |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Nowodvorski (9736) Lampa MOSS FL černá 162cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 237 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 3 |
Stojací lampa
Eglo (49945) Stojací lampa WESTLINTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo (49342) STL/1 MINT DUNDEE 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá
skladem
1 398 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá
skladem
974 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Oranžová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Hnědá, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stojací lampa
Rabalux 74025 RICARDO kouřové sklo, 1xE27
Doprava zdarma
skladem
2 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
