Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
549 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
299 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá |
skladem
|
1 399 Kč |
Celkem 164 produktů
Stolní lampa
Emos Z7501W LED stolní lampa George, černá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.4 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 2752 Stolní lampa ELISETT 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 079 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 2907 Stolní lampa MEDA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4038 Stolní lampa BANK 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 084 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená/ bronzová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4329 Stojací lampa DEREK 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 437 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 2233 Stolní lampa ANNA 1xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 017 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4309 Stolní lampa AGNES 1xE27/60W/230V modrá
Poslední kus
ihned k expedici
660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
KM 1322-CN Stolní svítilna BARMA černá
Poslední kus
ihned k expedici
658 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010056) KM2522-CN PEMA lampa LED 7W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6409 CARTER Stolní lampa 1xE14/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
441 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo 96324 LED Stojací lampa PARRI LED/10W+LED/12W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W, 10 W, 9 W |
| Barva: | Bílá, chrom |
| Počet žárovek: | 3 |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Lávová lampa
Rabalux 4113 Glitter 1xE14/25W/230V zelená/ stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
358 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Zelená |
| Styl: | Moderní |
Solná lampa
Rabalux 2677 HEKLA Solná lampa 1xE14/15W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | HEKLA |
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Stojací lampa
Avide (9570176) CORNER černá RGB digitál + W s music sensor 11,5W 1260lm ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stojací lampa
Rabalux 2196 Aristelo 1xE27/40W/230V černá/lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Nipeko (9900041) HT8668 Display černá
Poslední kus
ihned k expedici
863 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Čtecí lampa za krk
Avide (9570724) NECK 2W, 60lm
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | - |
Stolní lampa
Eglo (98386) BELESER Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 014 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lampička s klipem
Nipeko (9900430) Bod. LED 5W, 400lm,3000K, klip bílá
Poslední kus
ihned k expedici
380 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
