Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm |
ihned k expedici
|
5 566 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén |
ihned k expedici
|
1 227 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
549 Kč |
Celkem 164 produktů
Stolní lampa
Rabalux 74053 DAPHNI 1xE14, béžová
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74055 DAPHNI 1xE14, zelená
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Solná lampa
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Lávová lampa
Rabalux 4114 Glitter E14 G45 1x MAX 25W oranžová/stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
324 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Oranžová |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá
Poslední kus
ihned k expedici
299 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 4205 Patric E14 1x MAX 40W bílá/chromová
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 1479 NOAH LED 5W modrá
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 1481 NOAH LED 5W zelená
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 5509 Galen E14 1x MAX 40W šedá
skladem
273 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Ecolite Bond L077-MO, modrá
Poslední kus
ihned k expedici
268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
267 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Solná lampa
Rabalux 76024 SALTOR H11cm
skladem
190 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | SALTOR |
Stolní lampa
Esto (20521) WANDA TL 15,5x28,5 BWN Matt
Poslední kus
ihned k expedici
177 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
