Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V |
ihned k expedici
|
419 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V |
|
ihned k expedici
|
349 Kč |
| 3 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 275 Kč |
Celkem 164 produktů
Stojací lampa
Rabalux 2196 Aristelo 1xE27/40W/230V černá/lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén
Poslední kus
ihned k expedici
1 227 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster
Poslední kus
ihned k expedici
1 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 7257 Fabiola matná černá/ opálové sklo E27 1X MAX 40W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 159 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 141 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Eglo 97209 Stolní lampa OLIVAL 1 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 141 Kč
| Typ: | Stolní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Rabalux 4038 Stolní lampa BANK 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 084 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená/ bronzová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 2752 Stolní lampa ELISETT 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 079 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Eglo (49274) Stolní lampa CARDIGAN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 062 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá/ patina |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (94342) LED stolní lampa VENCINO 1xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (98386) BELESER Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 014 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm bílá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
1 004 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 7260 Fabiola 5xE27/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá/ měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lávová lampa s reproduktorem
Rabalux 6949 Carnival LED 5W
ihned k expedici
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
