Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W |
ihned k expedici
|
3 861 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
ihned k expedici
|
2 690 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 164 produktů
Stojací lampa
Nipeko HT8236F černá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900030)
skladem
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F bílá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900032)
ihned k expedici
1 432 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4329 Stojací lampa DEREK 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 437 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 4091 HARMONY LUX 1xE27/100W + 1xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 507 Kč
| Typ: | Stojací lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Lesklý chrom, bílá vzor |
Stojací lampa
Rabalux 2219 LED stojací lampa ESTHER LED/19,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 927 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19.2 W |
| Barva: | Chrom lesklý |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stojací lampa
Eglo (89836) Stojací lampa PINTO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Avide (9570176) CORNER černá RGB digitál + W s music sensor 11,5W 1260lm ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stojací lampa
Eglo (49342) STL/1 MINT DUNDEE 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 2233 Stolní lampa ANNA 1xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 017 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm
Poslední kus
ihned k expedici
2 369 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro
skladem
2 393 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stojací lampa
Eglo (86817) Stojací lampa OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 401 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Eglo 96324 LED Stojací lampa PARRI LED/10W+LED/12W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W, 10 W, 9 W |
| Barva: | Bílá, chrom |
| Počet žárovek: | 3 |
Stojací lampa
Rabalux 4525 Stojací lampa GARETH 1xE27/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 504 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá, měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 74025 RICARDO kouřové sklo, 1xE27
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo (95172) MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Nikl |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo 95169 MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 645 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá, zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Kolarz (0051.71.6) TL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 24cm, H 50cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
