Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
379 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo |
ihned k expedici
|
530 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 164 produktů
Stolní lampa
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa s lupou
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
794 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lávová lampa
Rabalux 4106 Lávová lampa LOLLIPOP 2 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Styl: | Dekorační |
Stolní lampa
KM (62010055) KM2521-BL PEMA lampa LED 7W
Poslední kus
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
825 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (96438) LAROA - Stolní černá dotyková LED lampička, stmívatelná
Poslední kus
ihned k expedici
853 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Nipeko (9900041) HT8668 Display černá
Poslední kus
ihned k expedici
863 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Nipeko (9900040) HT8668 Display bílá
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010072) KM1311-červená LOTUS 5,3W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Nipeko (9900042) HT8668 Display hnědá
skladem
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 97794 Stolní lampa VALLASPRA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Champagne, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lampa s klipem
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
ihned k expedici
897 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
Lávová lampa s reproduktorem
Rabalux 6949 Carnival LED 5W
ihned k expedici
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá/ měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 7260 Fabiola 5xE27/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
