Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
549 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
299 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá |
skladem
|
1 399 Kč |
Celkem 164 produktů
Stojací lampa
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
620 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Stolní lampa
KM 1322-CN Stolní svítilna BARMA černá
Poslední kus
ihned k expedici
658 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4309 Stolní lampa AGNES 1xE27/60W/230V modrá
Poslední kus
ihned k expedici
660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 4978 Rozin Stolní lampa E14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Chromová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 6979 Osias 9W, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
Poslední kus
skladem
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010074) KM1311-modrá LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
702 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4214 Arno 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
709 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
KM 1321-BL Stolní svítilna BARMA bílá
Poslední kus
ihned k expedici
722 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM Vela KM1311-CN LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
726 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (95603) Stolní lampa STELLATO 1 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Lampa s klipem
Eglo 96437 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
738 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Lávová lampa
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
750 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Fialová |
| Styl: | Standardní |
Stolní lampa
Eglo (98855) CEPPINO 1xGU10 černá
skladem
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
