Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V |
ihned k expedici
|
419 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V |
|
ihned k expedici
|
349 Kč |
| 3 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 275 Kč |
Celkem 164 produktů
Stolní lampa
Rabalux 5778 Olaf stolní svítidlo E14 1X max. 25W
Poslední kus
ihned k expedici
467 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čtecí lampa za krk
Avide (9570724) NECK 2W, 60lm
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | - |
Stolní lampa
Esto (9722027) YOKO TL 56x17,5x17,5 schwarz
Poslední kus
ihned k expedici
513 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Solná lampa
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo
ihned k expedici
530 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | IGDRASIL |
Solná lampa
Rabalux 2677 HEKLA Solná lampa 1xE14/15W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | HEKLA |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V
skladem
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V
ihned k expedici
558 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010056) KM2522-CN PEMA lampa LED 7W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
572 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6778 LED Stolní lampa BERRY LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
589 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Stojací lampa
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Oranžová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Hnědá, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
