Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
ihned k expedici
|
2 690 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
899 Kč | |
| 3 |
|
Kolarz (0051.71.6) TL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 24cm, H 50cm |
ihned k expedici
|
2 670 Kč |
Celkem 164 produktů
Stojací lampa
Rabalux 4078 Stojací stmívatelná lampa GAMMA 1xR7s/230W + 1xG9/40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bronzová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Esto (20521) WANDA TL 15,5x28,5 BWN Matt
Poslední kus
ihned k expedici
177 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4978 Rozin Stolní lampa E14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Chromová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
KM 1321-BL Stolní svítilna BARMA bílá
Poslední kus
ihned k expedici
722 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 97794 Stolní lampa VALLASPRA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Champagne, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Nipeko (9900070) Fanda E27 červená
Poslední kus
ihned k expedici
461 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo 95169 MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 645 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá, zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
KM (62010074) KM1311-modrá LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
702 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010072) KM1311-červená LOTUS 5,3W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo (49342) STL/1 MINT DUNDEE 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Trio (R40081080) Bolivia 1xE27, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 706 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 8178 Stojací lampa REGINA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 990 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
