Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
379 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo |
ihned k expedici
|
530 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 164 produktů
Stojací lampa
Rabalux 2219 LED stojací lampa ESTHER LED/19,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 927 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19.2 W |
| Barva: | Chrom lesklý |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stojací lampa
Eglo (86817) Stojací lampa OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 401 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Eglo (94342) LED stolní lampa VENCINO 1xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (95603) Stolní lampa STELLATO 1 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Eglo (95951) Stolní lampa FABELLA 1xE27/42W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
441 Kč
| Barva: | Modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stojací lampa
Esto (724030) PIPE Crystal RGB Remote
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 325 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Chrom |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stolní lampa
Esto (9722027) YOKO TL 56x17,5x17,5 schwarz
Poslední kus
ihned k expedici
513 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Kolarz (5360.70180/AQ70) TL SABRINA, Weiss, Dekor AQUA blau-grün, 1 flg., E27, 60W, IP20, H 52cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 632 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Eglo 97209 Stolní lampa OLIVAL 1 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 141 Kč
| Typ: | Stolní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Eglo 39888 stolní lampa BALNARIO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 467 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Nowodvorski (9736) Lampa MOSS FL černá 162cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 237 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 3 |
Stolní lampa
Eglo 39877 COPILLOS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 480 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stolní lampa
Rabalux 6778 LED Stolní lampa BERRY LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
589 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 5778 Olaf stolní svítidlo E14 1X max. 25W
Poslední kus
ihned k expedici
467 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo (49945) Stojací lampa WESTLINTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
KM Vela KM1311-CN LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
726 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4524 GARETH 1xE27/40W/230V šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo (95172) MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Nikl |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Nipeko (9900040) HT8668 Display bílá
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
