Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá |
skladem
|
599 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč |
Celkem 164 produktů
Stolní lampa
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Chromová/ bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Kolarz (0051.71.6) TL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 24cm, H 50cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 861 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 566 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén
Poslední kus
ihned k expedici
1 227 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
794 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Eglo (96438) LAROA - Stolní černá dotyková LED lampička, stmívatelná
Poslední kus
ihned k expedici
853 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Lávová lampa
Rabalux 4106 Lávová lampa LOLLIPOP 2 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Styl: | Dekorační |
Stolní lampa
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Žlutá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
401 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 141 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
620 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm
Poslední kus
ihned k expedici
2 369 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lávová lampa
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
750 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Fialová |
| Styl: | Standardní |
Stolní lampa
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá
Poslední kus
ihned k expedici
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Stojací lampa
Eglo (89836) Stojací lampa PINTO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
825 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
