Lampy a lampičky
Nejprodávanější produkty v kategorii Lampy a lampičky
| 1 |
|
Rabalux 6949 Carnival LED 5W |
ihned k expedici
|
950 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč |
Celkem 164 produktů
Lávová lampa s reproduktorem
Rabalux 6949 Carnival LED 5W
ihned k expedici
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Stojací lampa
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa s lupou
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Stojací lampa
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Solná lampa
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
419 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Solná lampa
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Solná lampa
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo
ihned k expedici
530 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | IGDRASIL |
Stolní lampa
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V
ihned k expedici
558 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | G |
Lampa s klipem
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
ihned k expedici
897 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 74025 RICARDO kouřové sklo, 1xE27
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
572 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F bílá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900032)
ihned k expedici
1 432 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74053 DAPHNI 1xE14, béžová
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74055 DAPHNI 1xE14, zelená
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74057 DAPHNI 1xE14, růžová
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stolní lampa
Candellux (14-34571) SATTI, E14, keramická, béžová
ihned k expedici
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá
Poslední kus
ihned k expedici
299 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
