Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
169 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
115 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
499 Kč |
Celkem 859 produktů
Stropní svítidlo
Palnas (61004419) LADA 5xE27 černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 661 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7365 Francesca Lustr na řetězu 5xE14/40W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo 95169 MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 645 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá, zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo (95172) MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Nikl |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Nowodvorski (5420) Lustr SILVERADO kov 10xE14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 615 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva: | Stříbrná |
Závěsné svítidlo
Trio (T345619131) LED FLY 32W, 3900lm, 4000K
Doprava zdarma
skladem
2 594 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 74025 RICARDO kouřové sklo, 1xE27
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 4525 Stojací lampa GARETH 1xE27/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 504 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá, měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo 96324 LED Stojací lampa PARRI LED/10W+LED/12W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W, 10 W, 9 W |
| Barva: | Bílá, chrom |
| Počet žárovek: | 3 |
Stropní svítidlo
Eglo (39073) LED Stropní svítidlo VEZENO 1 16xLED/1,1W
Poslední kus
ihned k expedici
2 466 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Stříbrná |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.1 LED materiál: wood,glass (32566) plafond
ihned k expedici
2 449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 39164 Závěsné svítidlo PIEDALE E27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 402 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
Stojací lampa
Eglo (86817) Stojací lampa OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 401 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Brilliant Brelight Slimline (G80570A75) d500, 36W, 4150lm, DO, dřevo
Poslední kus
skladem
2 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Rabalux 7739 Margaret Lustr na lanku BEAT 1xE27/40W/230V šedá
Poslední kus
ihned k expedici
2 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B42) NEO LITE PERFECTO 42x42cm, 48W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
2 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.2 LED materiál: wood,glass (32597) plafond
ihned k expedici
2 397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 7275 Edith 3-ram.lustr E27 3x60W bronz
Poslední kus
ihned k expedici
2 394 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro
skladem
2 393 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7363 Francesca E14 3x MAX 40W saténová chromová/ bílá-alabaster
skladem
2 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
