Koupelnová svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Koupelnová svítidla
| 1 |
|
Eglo 99267 LED FUEVA 5 Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44 |
skladem
|
977 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94884) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 4xLED/5,4W/230V |
ihned k expedici
|
3 676 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (96064) LED Koupelnové svítidlo PANDELLA 1 LED/7,4W/230V |
ihned k expedici
|
789 Kč |
Celkem 41 produktů
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5723 LED Nástěnné koupelnové svítidlo RUBEN 2xLED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (94617) LED koupelnové svítidlo TORRETTA 1xLED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 598 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00279) LED koupelnové svítidlo, LED, 21W, 1320 lm, 3000 (K), IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 797 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Světelný tok: | 1320 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434787P0) LED koupelnové svítidlo LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1700 lm |
Koupelnové stropní a nástěnné svítidlo
Philips (8718699777333) SPRAY LED 17W 1500lm 2700K IP44 34,7cm stříbrné
Poslední kus
ihned k expedici
631 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 71061 Zentai E14 1x MAX 40W černá/ satin sklo
Poslední kus
ihned k expedici
639 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | - |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 199 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 8W, 560lm, 4000K, IP44, 40cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
693 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 560 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 8W, 560lm, 4000K, IP44, 40cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 560 lm |
Zrcadlové svítidlo
Eglo 99774 Zrcadlové svítidlo BUENAVISTA
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 090 Kč
Kosmetické zrcátko
Immax (0708970L) FACE kosmetické zrcátko 3v1 stojánek QI nabíjení
Poslední kus
ihned k expedici
809 Kč
Koupelnové osvětlení zrcadla
Eglo 98677 LED PANDELLA 1 LED/14W/230V IP44 780mm
Poslední kus
ihned k expedici
1 347 Kč
Koupelnové nástěnné svíttidlo
KM (62570308) KAPO 8W, 4000K, 580lm
Poslední kus
ihned k expedici
806 Kč
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99265 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44
skladem
959 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Světelný tok: | 1200 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99267 LED FUEVA 5 Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44
skladem
977 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (99271) FUEVA 5 LED Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44
skladem
942 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 93295 LED koupelnové stropní svítidlo LORA LED/24W/230V IP54
skladem
1 850 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 2210 lm |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75017 TURGON LED 20W, 1750lm, IP44, CCT, stmívatlaná, chrom
skladem
2 390 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Koupelnové nástěnné svíttidlo
Rabalux 75049 OLIRO LED, 9W, 1200lm, 4000K, 60cm, chrome/white
skladem
559 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
